پایان نامه 20

پایان نامه 20

مرجع دانلود انواع فایل ها و پکیج های آموزشی، پایان نامه و مقالات دانشگاهی

محل لوگو

نظرسنجی سایت

سلام دوست گرامی، از چه طریقی با ما آشنا شدید؟ بابت نظر ارزشمندتون سپاسگزاریم

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 53
  • بازدید دیروز : 627
  • بازدید کل : 291283

دانلود مقاله پروژه مالی مبلمان


دانلود مقاله پروژه مالی مبلمان

دانلود مقاله پروژه مالی مبلمان

 

 

تاريخچه ساخت مبل و آشنايي با سبك هاي اصيل ساخت صندلي

يكي از شاخصه هاي رشد تمدن، تغيير و تحول در نگرش انسان نسبت به زندگي بوده است و به طبع آن تغيير در طراحي در كليه اسباب و لوازم مورد استفاده در زندگي از طراحي در لباس تا معماري و دكوراسيون داخلي منازل و... ظهور صنعت در قرن نوزدهم، تغييراتي بنيادين در تفكر و توليد ايجاد كرد و انتقال و تغيير صور و اشكال از معماري سنگين و مكعبي شكل به صور منحني شكل، يكي از عوامل زمينه ساز در طراحي مبلمان بوده است. به عبارتي معماري و دكوراسيون را اساساً نمي توان از هم تفكيك كرد.

مبلمان از تغيير شكل و تحول چهارپايه ها، نيمكت ها... و ميزهاي ساده حاصل شد و اين تغييرات تدريجاً و در طول زمان حاصل شد و اين تغييرات تدريجاً و در طول زمان حاصل شد زمان ساخت نخستين مبل هاي اوليه را، به علت عدم دستيابي به نام سازندگانشان دقيقاً نمي توان مشخص كرد. بعد از قرن 15 بود كه اولين مبل هايي كه شناسايي شده اند نام سازندگان و صنعتگران خود را به همراه داشته اند. در قرن 18 ميلادي مبلمان حجيم و پر زينت، انعكاسي از معماري و اماكن مذهبي آن دوران بود، قطعات قطور و خشك و خشن به مدد كنده كاري هاي حجيم همراه با نصب قطعات فلزي گران قيمت و سنگ ها و چوب هاي كمياب تزيين مي شدند و اين مخصوص دوراني است كه هنوز مهارت هاي فني و تكنولوژي ماشيني نتوانسته بود توان سازندگان را افزايش دهد. در عصر رنسانس، مهارت هاي فني فوق العاده موجب پيدايش كنده كاري هاي بسيار عالي و بديع نخست در ايتاليا و بعدها در آلمان، اسپانيا، فرانسه و بالاخره انگلستان گرديد و دقيقاً مبل هاي دوره رنسانس از خطوط معماري ساختمان ها پيروي مي كردند. سبك هاي آن دوره به نام سلاطين نام گذاري شده بودند كه از آن ميان مبل هاي تئودور، اليزابت، ژاكوبي، ويليام، ماري، ملكه آن و لوئي فرانسه را مي توان نام برد. و در برخي ديگر از نام سازندگان خود مايه گرفته بودند كه از آن ميان مبل هاي چيپندل Chippendale، (هپل وايت) Hepplewhite، آدام (ADAM) و شراتون (Sheraton) معروف ترين آنان هستند.

از قرن 18 ميلادي به بعد مبل هاي سنتي گسترش پيدا كرد و ارزش خود را در دهه هاي بعدي نيز حفظ نمود و حتي امروزه بعد از چندين قرن هنوز از اين سبك ها استفاده مي شود.

به منظور هماهنگ شدن با معماري تحول يافته مبلمان نيز بتدريج نه تنها از طريق فرم و سبك بلكه از نوع مواد و چوب نيز تغيير يافت. چوب هاي مختلفي مثل بلوط، سرو، آبنوس، گردو، شاه بلوط بتدريج جايگزين چوب گردو و ماهاگوني شدند.

در اواخر قرن 17 از چوب گردو و به ميزان قابل ملاحظه اي در ساخت مبلمان استفاده مي شد. تزئينات مبلمان در گذشته غالباً در تداخل با مفهوم كاربردي و استفاده و اتلاف وقت قرار مي گرفت. اين امر هنرمندان سازنده را به سمتي سوق داد كه بتوانند به صرف انرژي و وقت قرار مي گرفت. اين امر هنرمندان سازنده را به سمتي سوق داد كه بتوانند با صرف انرژي و وقت كمتر، محصولاتي مقاوم و زيبا و حتي المقدور به صورت ماشيني خلق كنند و در واقع از مصالح به كار رفته حداكثر استفاده را به عمل آوردند.

عمل اتصال و مونتاژ قطعات چوبي از مهارت هاي مربوط به كنده كاري نشات مي گرفت. از خراطي چوب جهت سبك كردن مبلمان هاي سنگين و تغيير شكل از قطعات مكعبي مستطيل به استوانه اي استفاده شد. پس از اختراع ماشين هاي تراش و با افزايش راندمان كاري فرآيند هايي مانند خم كردن چوب، ورقه ورقه كردن و مونتاژ مكانيكي قطعات به سازندگان اين مدد را رساند كه بتوانند زيباترين و مقاوم ترين مبل ها را در كوتاه ترين زمان ممكن با تناسبات بديع و بر مبناي ابعادي استاندارد بيافرينند و همچنين تحول در علم شيمي و فرآورده هاي شيميايي صنعتي، در قياس با گذشته انواع مواد جلا دهنده مصنوعي و مقاومي را در اختيار سازندگان قرار دارد تا بتوانند به مبل ها، نماي دلپذيرتري بدهند. از آنجا كه صندلي ها در تاريخچه مبلمان جاي ويژه يي دارند و به عبارتي صندلي هاي قديمي از اجداد مبلمان هاي امروزي محسوب مي شوند در ذيل به معرفي چند سبك صندلي مي پردازيم.


مبلمان به سبك ژاكوبي

سبك ژاكوبي Jacobean Style:

ژاكوبي يك سبك مبلمان انگليسي است كه در فاصله سال هاي 1603 تا 1688 شكل گرفته است صندلي بلوطي با پشتي بلند و با پايه هاي كنده كاري شده ظريف و تشكچه با پوشش مخمل اسپانيايي معرف كليه تناسب ها و خطوط اين نوع مبلمان است. از تشكچه نرم مبلمان ژاكوبي اوليه، مبلمان با پوشش پارچه سبك استوارت Stewart Style پديد آمد در اين سبك شكوه سبك و ظرافت فوق العاده كار نتيجه پيشرفت هاي درودگري بود به نام گرين لينگ گينبز. Grinling Gibbons

سبك ملكه آن:

در عصر ملكه آن مبلمان خانگي از مشخصات و خصوصيات كنده كاري كه معرف سبك هاي گذشته بود فاصله گرفت. اين سبك اولين نوع مبلمان در انگلستان بود كه در آن تركيب توامان زيبايي و راحتي مطرح بود. دسته هاي صندلي و پشتي هاي آن مناسب با بدن انحناي داده شده بود، روكش هاي پارچه اي جاي كنده كاري را گرفت و پايه هاي پنجه شيري خطوط منحني و نيز گوشه هاي گرد شده در اين سبك پديدار و چوب بيست پايه هاي صندلي ناپديد شدند. پشتي هاي مجلل و مرتفع سبك هاي قبلي به ارتفاع كوتاه تري نزاع پيدا كردند. در اين دوره بود كه براي اولين بار در انگلستان از چوب ماهاگوني استفاده شد. صندلي هاي سبك ملكه آن، پشتي هاي تو رفته يا صاف داشته و صندلي روكش پارچه اي داشته و غالباً قابل برداشتن از روي صندلي بوده است.

سبك چينپدل Chippendale Style:

توماس چينپدل در فاصله 1775 - 1750 سرآمد كابينت سازهاي لندن بود با ورود ماهاگوني به صحنه حرفه درودگري، چينپدل مبادرت به تهيه طرح هايي نمود كه اختصاصاً با اين چوب جديد انطباق داشتند در كار خود منحصراً به كنده كاري هاي ظريف تكيه كرده و از منبت كاري پرهيز مي نمود. پايه هاي كروي و پنجه هاي موجود در جرح هاي اوليه وي در طرح هاي بعدي كنار گذاشته شده و در عوض از پايه هاي راست در كارهاي بعدي استفاده گرديد.


سبك توماس چيپندل

سبك رابرت آدام Robert Adam style:

رابرت آدام، معمار تعداد زيادي از قصرها و خانه هاي باشكوه لندن بود. در سبك وي نفوذ گنجينه هاي كلاسيك را كه در پمپي Pompe و هركولونوم Herculaneum حفاري گرديدند منعكس است. صندلي هاي رابرت آدام تنوع فوق العاده اي را داشته است ولي شايد بتوان صندلي با پشتي بيضوي را نمونه بارز اين سبك دانست. ارتفاع اين صندلي ها براي حفظ كنتراست بين پانل هاي عمودي و پنجره هاي بلند معماري وي كوتاه گرفته مي شد.


سبك رابرت آدام

سبك جرج هپل وايت George Hepplewhitestyle:
هپل وايت، يك كابينت ساز باديد عملي قوي بود كه كارهاي خود را ابتدا به سبك آدام ساخت. بعدها صندلي با پشت بيضوي و سپري سبك آدام را اصلاح و تكميل نمود. اين صندلي جديد با طرح شاخه گندمي و دكوراسيون باز، نمونه اي از طرح شيك و سبك طرح هاي زيبا و فوق العاده متقارن وي بود هپل وايت معتقد بود كه زيبايي خط در انحناي آن است و به همين دليل از طرح هاي با خط مستقيم پرهيزمي نمود. او به چوب ماهاگوني و خصوصيت مقاوم آن كه به كمك آن مي توانست كارهاي سبك وزني بسازد عشق مي ورزيد. در كارهاي خود براي پيدايش سايه روشن مشخص تر در قسمت هاي كنده كاري شده از جلاي روشن استفاده مي كرد. كتاب راهنماي كابينت ساز و دوزندگان مبل The cabinet makers & upholsterer به وسيله همسرش (آليس) طبع گرديد.

 

سبك توماس شراتون (1806- 1751) ThomasSheraton:
شراتون يكي از مهم ترين طراحان مبلمان در نيمه دوم قرن 18 محسوب مي گردد و با اينكه خود مبل ساز بود احتمالاً هرگز يكي از طرح هاي خود را نساخت. بيشتر صندلي هاي وي ظاهري با ظرافت زنانه داشتند ولي به علت دانش مبل سازي وي همه آن ها از استحكام قابل ملاحظه اي برخوردار بودند. شراتون فسمتي از اطلاعات خود را از سبك فرانسوي لوئي شانزدهم به عاريت گرفت ولي نفوذ آن بر روي طرح، فوق العاده بود. كتاب ترسيمي كابينت سازها و مبل سازها The cabinet makers & upholsterers drawingbook در سال 1793 چاپ شد. در اين زمان ماهاگوني به نفع چوب اقاقيا و چوب مخطط و چوب لاله درختي امريكايي، كنار گذاشته شد. منبت كاري با چوب هاي روشن تر نيز در كارهاي وي وجود داشت.

مبل فرانسوي- دوره لويي پانزدهم (1774- 1715):

شاخص مبل دوره لوئي چهاردهم، كنده كاري ها و خطوط متقارن پيچيده اي بود آندره شارل بول Andre charles Boulle كه يك هنرمند جهاني در حرفه درودگري محسوب مي گرديد. سبكي با دكوراسيون گران قيمت ابداع كرد. مبلمان اين دوره، حجيم و سنگين بودند. در دوره لوئي پانزدهم زندگي درباري در نهايت شكوه و جلال بود. مبلمان در اواخر اين دوره، دكوراسيون بيش از حدي را داشته ولي نسبت به مبلمان اوائل دوره كوچك تر و راحت تر بوده است.

صورت حساب سود ( زیان )

درآمد :

000/000/20 ریال

کسرمی شود هزینه ها :

 

هزینه برق صنعتی

000/400

هزینه تلفن

000/300

هزینه اجاره

000/500/3

هزینه تعمیرات

000/000/2

هزینه حقوق کارکنان

000/000/9

هزینه تبلیغات

000/019/1

هزینه بهره

000/800

جمع هزینه ها :

سود خالص

000/019/17 ریال

000/981/2 ریال

برآورد سرمایه

سرمایه اولیه

000/000/130 ریال

اضافه می شود :

 

سرمایه گذاری مجدد

000/000/30

000/000/160

جمع

اضافه می شود :

 

سود خالص

100/981/2

000/781/163

کسر می شود :

برداشت

000/200/19

100/781/143

سرمایه پایان دوره

 

تــرازنـامه

دارایـی هـا

بـدهی هـا

بانک

000/000/50

حساب پرداختی

000/000/15

حساب دریافتی

000/000/10

وام پرداختی

000/000/20

پیش پرداخت اجاره

000/481/6

اسناد پرداختی

000/700/4

پیش پرداخت بیمه

000/000/12

 

 

ملزومات

000/000/42

جمع بدهی ها :

000/700/39

اثاثه

000/650/10

 

 

تجهیزات

000/350/52

سرمایه

000/781/143

جمع داریی ها :

000/481/183

جمع بدهی و سرمایه :

000/481/183

 

بازپرداخت بدهی ها :

با ضامن شدن پدر یکی از اعضای گروه توانستیم از یک شعبه بانک صادرات وامی به مبلغ 000/000/20 ریال بگیریم که بهره ی 4% به مبلغ 000/800 ریال ماهیانه و اقساط 36 ماهه واز حساب جاری تولیدی پرداخت می شود .

نمودارفروش ، سود ، هزینه ها :

 

 

تعداد صفحات:54

متن کامل را می توانید دانلود نمائید چون فقط تکه هایی از متن در این صفحه درج شده (به طور نمونه) و ممکن است به دلیل انتقال به صفحه وب بعضی کلمات و جداول و اشکال پراکنده شده یا در صفحه قرار نگرفته باشد که در فایل دانلودی متن کامل و بدون پراکندگی با فرمت وردwordکه قابل ویرایش و کپی کردن می باشند موجود است.


مبلغ قابل پرداخت 7,100 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال - فرصت ویژه : تخفیف 80 درصدی فقط برای این چند روز - افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال در مدت کمتر از یک ماه و حل مشکلات جنسی مردان با روش های کاملا طبیعی و خانگی آیا می خواهید مشکلات جنسی شما برطرف شود و لذت بیشتری را ...

آموزش افزايش الت تناسلي به روش پيترتاك

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش پيترتاك فرصت ویژه : تخفیف 51 درصدی به مدت محدود افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش پيترتاك در مدت کمتر از یک ماه و حل مشکلات جنسی مردان با روش های کاملا طبیعی و خانگی اگر واقعا می خواهید با ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/11/30 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه توجه: دوستانی میان پیام میدن این سیستم شما چیه؟؟ شما اگه صفر تا صد توضیحات رو کامل بخونید ، اون موقع متوجه میشید ما گفتیم این روش چیه؟! پس حتما تا آخر توضیحات رو بخونید.( با این سیستم یاد میگیری چطوری از صفر با همین موبایلت روزی ۳۰ الی ۳۰۰ هزار تومن ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه

دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه

معرفی کتاب:(سقوط یک بهشت)(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenنسخه فارسی کتاب The Fall of Heaven -سقوط یک بهشت-، کتابی است که نوشته یک تاریخ شناس برجسته آمریکایی Andrew Scott Cooper می باشد و مدتی قبل در ایالات متحده آمریکا منتشر شد.(سقوط یک بهشت)در این کتاب خواندنی، مؤلف برای نخستین بار در ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم،خیلی اتفاقی با این متد آشنا شدم و قبل از آن همه روشها رو برای افزایش ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر، موفقیت و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) سلام دوست عزیزم، ما در بین افراد موفق آمریکا، فیلسوف تجاری آمریکایی یعنی آقای جیم ران که خودش استاد چهار استاد ...

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

همانطور که می دانید یکی از الزامات اولیه راه اندازی یک کسب و کار فاکتور فروش می باشد. اگر دوست ندارید هزینه گزافی بابت طراحی فاکتور بپردازید و تمایلی هم به استفاده از فاکتورهای آماده که در بازار به فروش می رسد ندارید می توانید از فاکتورهایی که با فرمت های Word و Excel و ...

آموزش افزایش آلت تناسلی به روش پیترتاک

آموزش افزایش آلت تناسلی به روش پیترتاک

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش پيترتاك فرصت ویژه : تخفیف 50 درصدی به مدت محدود افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش پيترتاك در مدت کمتر از یک ماه و حل مشکلات جنسی مردان با روش های کاملا طبیعی و خانگی اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا ...

اپلیکیشن سامانه مخابرات همراه

اپلیکیشن سامانه مخابرات همراه

اپلیکیشن فوق العاده و کم یاب سامانه مخابرات با امکانات زیر که گویای محتواست قابلیت استعلام شماره موبایل قابلیت کشف مزاحم تلفنی قابلیت دریافت ریز مکالمات مشترکین تلفن همراه مشترکین حقوقی مشترکین تلفن ثابت پیش شماره ها ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

کسب درآمد با اندیکاتور high system از سایت الیمپ

کسب درآمد با اندیکاتور high system از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت ...

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

بسته کسب درآمد آسان از اینترنت روزانه ۵۰۰ هزار تومان تا ۱٫۷۵۰٫۰۰۰ تومان مناسب برای تمامی افراد با هر سن و دانشی میتواند زندگیت را عوض کند این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید فروش خود را با این اموزش چندین برابر کنید وضعیت پکیج : کاملا فعال جدیدترین نسخه : $(نسخه ...

دریافت فایل : کسب درآمد اینترنتی
نمونه سوالات فنی حرفه ای شیرینی پزی درجه 2

نمونه سوالات فنی حرفه ای شیرینی پزی درجه 2

این بسته پیشنهادی که توسط سایت حسام جمع آوری شده شامل: 400نمونه سوال تستی باجواب نام محصول:نمونه سوالات فنی حرفه ای شیرینی پزی درجه 2 تعداد مجموع سوالات: 400نمونه سوال با جواب آزمون ادواری نمونه سؤالات فنی حرفه ای شیرینی پزی درجه 2 می باشد که در ادامه می ...

پاورپوینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری (جلد 2)

پاورپوینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری (جلد 2)

Welcome to VirgooL.net مقاله ، پاورپوینت ، پایان نامه ---- ویرگــ ، ــول ViRGooL.net ---- پاورپوینت و مقاله موضوع : پاورپوینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری (جلد 2) تألیف دکتر ساسان مهرانی، دکتر غلامرضا کرمی، مهتاب جهرومی و سیدمصطفی سیدحسینی مباحث پاورپوینت : - مقدمه - تعریف ...

دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

دانلود رایگان کتاب نجات از مرگ مصنوعی pdf

معرفی کتاب:(نجات از مرگ مصنوعی)کتابی ارزشمند حاوی شش مقاله گرانبها درباره پزشکی سنتی -بخشی از فهرست: - یک مطلب قابل پروا اشخاصی که امروزه دچار به بیماری چشم هستند، -پرهیز عمومی ااز غذاهای مولد سوداا و غیره، -امراضی که از زیدی تباهی خون فرآوری می شود، -درر مرض صداع (درردسر) -در ...

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

تعداد صفحات : 102 صفحه نوع فایل : PDF سر فصل اصول حسابداری 11. آشنایی با مفاهیم حسابداری2. تجزیه و تحلیل حسابها3. ثبت در دفتر روزنامه4. نقل در دفتر کل5. تهیه تراز آزمایشی در قالب:الف – دوستونیب - چهار ستونی6. تغییرات و اصلاحات پایان دوره مالی7. بستن حسابها در قالب:الف - حسابهای موقتب - ...

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

((به نام امید ناامیدان)) *مژده* دوستان گرامی با توجه به رضایت شما از این پکیج و رسیدن شما به درامد های بالا قیمت این پکیج افزایش یافت. تیم ما تا رسیدن شما به درامد 5میلیونی در روز با شما خواهد بود. پس با ایمیل و تلگرام تیم ما در ارتباط باشید و درصورت عدم رضایت پس از خرید مبلغ ...

کتاب پرفروش مغز گرسنه+کسب درآمد تضمینی

کتاب پرفروش مغز گرسنه+کسب درآمد تضمینی

شاید تعجب کنید از این حرف ولی بدون اقرار این یک کتاب مقدس است میپرسید چرا چرایش را در ادامه خواهید فهمید در این کتاب یاد خواهید گرفت که هدف های بزرگ و رویاهای بلند پروازانه داشته باشید. پایتان را از گلیم خود فراتر گذاشته و خود را از باب ارباب رعیتی نجات ...

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به ...

جزوه حقوق هوایی توپچی

جزوه حقوق هوایی توپچی

// جزوه حقوق هوایی برگرفته شده از کتاب مقدمه ای بر حقوق بین الملل هوایی حسین نواده توپچی مناسب برای دانشجویان دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها. پس از پرداخت لینک دانلود برای شما قابل نمایش میشود و تا یک روز لینک برای شما معتبر خواهد بود. جهت پشتیبانی میتوانید در زیر همین ...

پکیج افزایش قد -گروتالر داینامیک- نسخه جدید

پکیج افزایش قد -گروتالر داینامیک- نسخه جدید

آموزش جدیدترین و بهترین راه افزایش قد کودکان و بزرگسالان با -متد گروتالر داینامیک دکتر فیلیپ میلر- پکیج منحصر به فرد افزایش قد -گروتالر داینامیک- نسخه جدید 2019 (Grow Taller Dynamic) آموزش های ویدیویی جهت راحتی شما عزیزان اختصاصی از سایت Mss8.ir اگر تصور می‌ کنید که به ...

دانلود رایگان کتاب شازده حمام صوتی تمام جلدها

دانلود رایگان کتاب شازده حمام صوتی تمام جلدها

معرفی کتاب:(شازده حمام)3جلد شازده حمام ، داستان خاطرات شیرین و خواندنی دوران کودکی حسین پاپلی یزدی در محله ای فقیرنشین در شهر یزد است .(شازده حمام) ااو درر ااین کتااب گوشه اای ااز ااوضاع ااجتماعی شهرر یزد راا درر دهه هاای 1330 توصیف می کند. پاپلی دانش آموخته ی جغرافیا در ایران و ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! توضیحات کم و مختصر نشانه نا کار آمد بودن مجموعه آموزشی نیست! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

مرجع دانلود انواع فایل ها و پکیج های آموزشی، پایان نامه و مقالات دانشگاهی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما